0 oy
6 gösterim
tarafından iş ve sosyal güvenlik hukuku içerisinde

Sendika ve konfederasyonun tasfiye işlemi tamamlandıktan sonra, geriye kalan mal varlığı hangi kuruluşa tahsis edilecektir?

1 Yanıt

0 oy
tarafından

Sendika ve konfederasyonun tasfiye işlemi tamamlandıktan sonra, geriye bir mal varlığı kalmışsa bunun hangi kuruluşa tahsis olunacağı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu’nun 32. maddesinde gösterilmiştir. Söz konusu hükme göre tüzüğünde hüküm bulu

CevapSoru.com'a hoşgeldiniz. Burada soru sorabilir ve diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayabilirsiniz.

İlgili sorular

...