0 oy
6 gösterim
tarafından idari yargi içerisinde

Toplantı veya yürüyüşler hangi hallerde ertelenebilir veya yasaklanabilir?

1 Yanıt

0 oy
tarafından

2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri  Kanunu'nun 17.maddesine göre bölge valisi, vali veya kaymakam, millî güvenlik, kamu düzeni, suç işlenmesinin önlenmesi, genel sağlığın ve genel ahlâkın veya başkalarının hak ve ö

CevapSoru.com'a hoşgeldiniz. Burada soru sorabilir ve diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
1 yanıt 8 gösterim
0 oy
1 yanıt 8 gösterim
...